KONST / Litografier / Färglitografi 15018523

nr 1501 8523

Bo Thorén

(1940-2016), Sverige

Komposition. Signerad, numrerad 64/300. Färglitografi, bildmått: 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 61x74 cm

Bo Thorén, svensk bildkonstnär född 1940, död 2016.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 november 2022
kl 20:20:03

Bo Thorén

Läs mer om Bo Thorén